2016.12.10 Jubileusz 50-lecia lotniczej działalności modelarskiej pana Władysława Starobrata

W dniu 10.12.2016 nasz klubowy Kolega Władysław Starobrat uroczyście świętował swój jubileusz 50-lecia działalności w dziedzinie modelarstwa lotniczego – jako modelarz a przede wszystkim instruktor i wychowawca wielu pokoleń świdnickich modelarzy – wyszkolił około tysiąca dziewcząt i chłopców – wielu z nich przybyło licznie na niniejszą uroczystość, aby wspólnie świętować ze swoim instruktorem jego a także swoje sukcesy. Władysław Starobrat jest znakomitością i mistrzem modelarstwa, zwłaszcza w dziedzinie modelarstwa kosmicznego – odniósł wiele znaczących sukcesów tak w kraju jak i na arenie międzynarodowej.
Jego motto: „Wiedza i praca, to ścieżki do sukcesu … a modelarstwo to specyficzna dziedzina, w której można się z wzajemnością zakochać”.
Dziś gratulacje, dyplomy i nagrody otrzymywał w uznaniu jego zasług od przedstawicieli władz miasta, powiatu i województwa. Również koleżeństwo z Klubu Seniorów Lotnictwa włączyło się w tę uroczystość z gratulacjami i życzeniami satysfakcji i dalszych sukcesów podczas realizacji jego lotniczej pasji.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA